Andel wateroverlastsignaleringssysteem “Floodline”
Floodline water of vloeistof overlastsignaleringssystemen worden geïnstalleerd in gevoelige en kritieke gebieden om een vroegtijdige overlastwaarschuwing, uit welke bron dan ook, te geven
Bijvoorbeeld pijpen, opslagtanks, airconditioningunits., etc..
Floodline gebruikt water of vloeistofgevoelige opsporings/detectiekabel en/of puntsensoren die individueel, of in groepen, aangesloten zijn naar Multi-Zone bedieningspanelen.
Elke sensor of sensorgroep is toegewezen aan een aparte zone waarin elke zone haar eigen “adres” heeft.
Floodline zone systemen zijn flexibel, accuraat, makkelijk te installeren, te gebruiken en te onderhouden en bieden de beste kosten/baten verhouding voor welke toepassing dan ook: groot of klein, ingewikkeld of eenvoudig.
Essentiële voordelen van een zone systeem:
Floodline wateroverlastsiganleringssystem worden togepast in:
De door HVAC Nederland geleverde Cotes adsorptiedrogers zijn vanaf heden voorzien van een nieuw design. De omkasting is geperfectioneerd en heeft geen onderdelen meer die uitsteken. Dit zorgt voor een fraai uiterlijk. De adsorptiedrogers zijn geschikt voor vele toepassingen in luchtdroging en bijzonder geschikt voor luchtontvochtiging bij lage temperaturen en/of bij een lage relatieve vochtigheid. Voor veel vocht- en klimaatproblemen is de adsorptiedroger de juiste oplossing.